Kontakt oss

Ønsker du tilbud, søke jobb hos oss eller andre spørsmål?

KONTAKTinfo

Telefon: 33 11 58 44
Epost: post@helgeklyve.no

Adresse: Bergheimveien 9,
3269 Larvik

Frode Vebostad

Daglig leder
t: 97 19 19 42
e: frode@helgeklyve.no

Helge Klyve

Arbeidende styreformann
t: 95 89 34 57
e: helge@helgeklyve.no

Steinar Dihle Nilsen

Prosjektleder og hovedvernombud
t: 91 34 31 13
e: steinar@helgeklyve.no

Birger Aasrum

Anleggsleder
t: 93 24 25 55
e: birger@helgeklyve.no

Johannes Teien Jøssang

Prosjektleder
t: 47 62 21 55
e: johannes@helgeklyve.no

Tor Bjarne Christiansen

Tillitsmann
t: 91 52 53 75

Dag Røsbekk

Anleggsleder
t: 95 94 40 40
e: dag@helgeklyve.no

Heidi Hem

Kontoransvarlig
e: post@helgeklyve.no

Magnus Fon Klyve

Prosjektutvikler og administrasjon
t: 97 66 22 25
e: magnus@helgeklyve.no

Torstein Gran

Anleggsleder
t: 90 04 25 22
e: torstein@helgeklyve.no

Tom Egil Skjeggerud

Anleggsleder
t: 95 36 75 22
e: tom.egil@helgeklyve.no